przepisz.pl
Login:
Hasło:
Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła?
Szukaj zadania:

Zadaj pytanie! Odpowiemy w 30 minut :)

Zadanie z kategorii: Gimnazjum -> J. niemiecki
Dodane przez klauduus, 2010-05-24 15:50:17
wypracowanie na temat twojego ulubionego sportu na 200 słow

j.w :D

po polskku albo po niemiecku-----

Rozwiąż zadanieNajlepsza odpowiedź
Ocena(1):

6

Dodane przez medi, 2010-05-24 16:19:19

Moim ulubionym sportem jest narciarstwo. Podczas jeżdżenia na nartach czuję się jak ptak. To jest mój żywioł. Kiedy zjeżdżam z górki nic nie jest ważne, odczuwam to jak gwiazda, tancerz który stoi sam na scenie, a światła reflektorów i oczy widzów są skierowane na niego. Dlatego, że uwielbiam ten sport często wyjeżdżam w góry, i to tam w przyszłości chcę zamieszkać. Kiedy stoję na szczycie góry i patrzę w dół, widzę tę cudowną białą przestrzeń, wyglądającą jak wata. Jadąc na nartach myślę o swojej przyszłości, że kiedyś będę tak wspaniałym narciarzem jak (tu wpisz imię i nazwisko narciarza). To on jest moim idolem. Jego sukcesy dają mi do myślenia i z tego powodu się cieszę, bo wiem że jak będę trenował to mogę zostać tak wielkim i sławnym sportowcem. Moje narty są dla mnie jak tlen. Bez nich jest mi coraz gorzej i ciężej. Nie potrafię bez nich wytrzymać, są mi tak potrzebne jak ptaku skrzydła. Jadąc z dużą prędkością patrzę się na boki i widzę zaśnieżone drzewa. Wtedy miewam się jak kierowca rajdowy, który wymija wszystkich. W mojej głowie przez ten moment przetaczają się różne wizje, ale tylko te pozytywne, że kiedy dorosnę, tam na dole będzie czekało na mnie miejsce na podium i złoty medal. Wtedy odczuwam w sobie wspaniałe uczucie, że jestem najważniejszą osobą na świecie. Kiedy oglądam w telewizji zawody, zawsze wierzę że wygra mój idol, i chociaż nie zawsze się to mu udaje, to ja i tak się nie załamuję, tylko trzymam kciuki na następnych zawodach.
Dlatego to narciarstwo jest moim ulubionym sportem, i chociaż nie jest tak popularne jak piłka nożna , czy siatkówka to ja jestem pewna że za kilka lat się to zmieni, i każdy człowiek będzie chociaż dla przyjemności jeździł na nartach.


-----

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6

Komentarze:
Komentarze( 0 ) | dodaj komentarz


Odpowiedzi
Ocena(0):

Dodane przez Sandraaaa, 2010-06-07 20:53:36

Mein Lieblingssport ist Skifahren. Während Skifahren, Ich mag das Gefühl eines Vogels. Das ist mein Element. Wenn Sie den Hügel hinab, nichts wichtig ist, fühlen Ich mag ein Star, eine Tänzerin, die allein auf der Bühne steht und die Scheinwerfer und die Augen der Zuschauer sind auf ihn gerichtet. Denn ich liebe diesen Sport oft die Berge verlassen, und es ist dort in der Zukunft möchte ich leben. Wenn ich auf dem Gipfel eines Berges und schauen Sie zu diesem wundervollen weißen Raum sehen, sieht aus wie Baumwolle. Going Skifahren denken über ihre Zukunft, so dass ich eines Tages ein großer Skifahrer (hier geben Sie den Namen des Skifahrers dergleichen). Er ist mein Idol. Seine Erfolge haben mir zu denken und aus diesem Grund bin ich glücklich, weil ich, wie ich es kann trainiert werden, damit große und berühmte Sportler wissen. Meine Skier sind wie Sauerstoff zu mir. Ohne sie bin ich immer schlimmer und härter. Ich kann ohne sie nicht stehen, sie sind ebenso notwendig wie Vogelflügel. Reisen mit hoher Geschwindigkeit zur Seite schauen und sehen den schneebedeckten Bäumen. Dann bekomme ich interessiere Racing als Fahrer, die von allen geht. In meinem Kopf bis zu diesem Zeitpunkt przetaczają unterschiedliche Visionen, sondern nur diejenigen, die positive, wenn ich auf, wachsen dort zu warten, meinen Platz auf dem Podium und die Goldmedaille. Dann fühlen Sie sich das wunderbare Gefühl, dass ich die wichtigste Person auf der Welt bin. Wenn ich Spiele im Fernsehen anschauen, ich glaube, er wird immer mein Idol zu gewinnen, und obwohl dies nicht immer gelingt es, ich bin's, und es nicht brechen, nur Halten Sie Ihre Finger für das nächste Rennen überquerten. Daher ist das Skifahren mein Lieblingssport, und obwohl es nicht so populär wie Fußball, Volleyball und ich bin sicher, dass in ein paar Jahren wird sich das ändern, und jeder Mensch wird sogar zum Vergnügen Reiten und Skifahren.

Tu masz po niemiecku ale nie jestem pewna czy dobrze lepiej zeby ktos to jeszcze sprawdził


-----Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6

Komentarze:
Komentarze( 0 ) | dodaj komentarz