przepisz.pl
Login:
Hasło:
Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła?
Szukaj zadania:

Zadaj pytanie! Odpowiemy w 30 minut :)

Zadanie z kategorii: Szkoła podstawowa -> J. polski
Dodane przez sabina11, 2009-08-25 09:47:05
Opowiadanie
Potrzebne mi jest opowiadanie na pierwszy lub drugi tydzień szkoły!

Temat: Wakacje
Dowolne opowiadanie nie ,usi być moje sami wymyślcie jakieś fajne i proszze o napisanie czy ta odpowiedż była już oceniena i na jak ą skalę!!

Z GóRy DzIęKuJę!!!

:D


-----

Rozwiąż zadanieNajlepsza odpowiedź
Ocena(3):

6

Dodane przez Helenka, 2009-08-25 11:16:58

Po rozpoczęciu roku szkolnego dźwięk dzwonka przypomniał o tym, że wakacje dobiegły końca i znów spotykamy się w naszej klasie. To co pozostało z wakacji, to piękne wspomnienia z tego czasu.

W lipcu wypoczywałem nas jeziorem w Wieżycy z moją mamą. Mieliśmy przepiękną pogodę przez całe dwa tygodnie pobytu. Pogoda była piękna ,więc mogłem bez przeszkód opalać się, zażywać kąpieli.

W namiocie , w którym mieszkaliśmy zastał nas pewnego razu deszcz. Konstrukcja nie wytrzymała i pod naporem ulewy złożył się. O poranku ludzie z obozowiska pomogli nam uporać się ze szkodami, zaś mama zajęła się suszeniem naszych rzeczy. Wróciliśmy z końcem lipca do domu na parę dni, ale już w sierpniu wybraliśmy się w polskie góry - do zakopanego. Giewont , gdzie zgodnie z legendą znajdują się śpiący rycerze , oczekiwał na mnie, jak to bywało co roku. Radośnie odwiedzałem znajome z poprzednich wypraw miejsca. Oprócz spacerów po dolinach zaliczyłem wyprawę na nieco mniejsze od Giewontu szczyty - Nosal i Gubałówkę. Udało mi się też popłynąć przełomem Dunajca. Płynący z nami flisacy umilali czas, zadając rózne zagadki i snując opowieści o legendach tatrzańskich. Mówili też o dzieciach flisackich, które kiedyś, zamiast chodzić do szkoły, musiały pracować. To szczególnie utkwiło w mojej pamięci i z pewnością będę często wracał do tych opowieści myślami, w oczekiwaniu na następne wakacje.

To opowiadanie zostało ocenione na 5+

-----

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 6

Komentarze:
Komentarze( 0 ) | dodaj komentarz